Počítač ve škole 2015 - Představení novinek Dosli

V dnešní době se digitální technologie dosahují stále většího významu a ve výuce se objevují čím dále častěji a mají čím dále větší význam. Digitální technologie v použití v běžné výuce mohou zkvalitnit a zefektivnit čas a práci studentů. Proto je pro pedagogy důležité, aby věděli, kde čerpat inspiraci. Lidé z Dosli představili svojí vizi, ve které lze integrovat mobilní telefony, tablety a jiná doteková zřízení do vyučování přirozeným způsobem a jak z nich vytvořit zajímavou didaktickou pomůcku, jež může být součastně i podporou pro učitele. Dosli představili některé z webových portálů, které na některé z těchto otázek mohou odpovědět. Z webových portálů, které mohou pomoci. Byly jmenovány například: