1 |
Střední průmyslová škola, Ústí nad Labem, Resslova 5, p.o. |
82201 |
Výběrové řízení |
2 |
Střední zdravotnická škola a Obchodní akademie, Rumburk, p.o. |
673773 |
Výběrové řízení |
3 |
Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kadaň, Komenského 562, příspěvková organizace |
61342637 |
Výběrové řízení |
4 |
Střední odborná škola pro ochranu a obnovu životního prostředí - Schola Humanitas, |
832375 |
Výběrové řízení |
5 |
Střední odborná škola technická a zahradnická, Lovosice, příspěvková organizace |
82571 |
Výběrové řízení |
6 |
Gymnázium Kadaň, 5. května 620, p. o. |
61342751 |
Výběrové řízení |
7 |
Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22, příspěvková organizace |
44555423 |
Výběrové řízení |
8 |
Gymnázium, Chomutov, Mostecká 3000, příspěvková organizace |
61342645 |
Výběrové řízení |
9 |
Základní škola J. Pešaty Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice |
62787209 |
Výběrové řízení |
10 |
Základní škola Čestmíra Císaře,Hostomice příspěvková organizace |
72742933 |
Výběrové řízení |
11 |
Základní škola a Mateřská škola Ústí nad Labem, SNP 2304/6, příspěvková organizace |
44226233 |
Výběrové řízení |
12 |
Základní škola Ústí nad Labem, Hlavní 193, příspěvková organizace |
44555211 |
Výběrové řízení |
13 |
Základní škola a Mateřská škola Ústí nad Labem, Nová 1432/5, příspěvková organizace |
44555482 |
Výběrové řízení |
14 |
Základní škola Ústí nad Labem, Hluboká 150, příspěvková organizace |
44226241 |
Výběrové řízení |
15 |
Základní škola Litoměřice, Havlíčkova 32 |
46773363 |
Výběrové řízení |
16 |
Základní škola Dr. Miroslava Tyrše Děčín II, Vrchlického 630/5, příspěvková organizace |
72743573 |
Výběrové řízení |
17 |
Speciální základní škola, Mateřská škola a Praktická škola, Ústí nad Labem, Pod Parkem 2788, příspěvková organizace |
44555091 |
Výběrové řízení |
18 |
Základní škola Varnsdorf, náměstí E.Beneše 469, okres Děčín, příspěvková organizace |
70698171 |
Výběrové řízení |
19 |
Základní škola, Most, Václava Talicha 1855, příspěvková organizace |
47325615 |
Výběrové řízení |
20 |
Základní škola Rumburk, Tyršova ulice 1066/2, okres Děčín, příspěvková organizace |
72744359 |
Výběrové řízení |
21 |
Základní škola a Mateřská škola Teplice, Koperníkova 2592 |
63788152 |
Výběrové řízení |
22 |
Základní škola Obrnice, okres Most, příspěvková organizace |
70982236 |
Výběrové řízení |
23 |
Základní škola s rozšířenou výukou hudební výchovy, Teplice, Maršovská 1575/2, příspěvková organizace |
65639685 |
Výběrové řízení |
24 |
Základní škola a mateřská škola Jílové, okres Děčín, příspěvková organizace |
72744090 |
Výběrové řízení |
25 |
Základní škola Ústí nad Labem, Školní náměstí100/5, příspěvková organizace |
44553412 |
Výběrové řízení |
26 |
Základní škola, Most, Svážná 2342, příspěvková organizace |
49872184 |
Výběrové řízení |
27 |
Základní škola s rozšířenou výukou jazyků a Mateřská škola Litvínov, Podkrušnohorská 1589, |
832537 |
Výběrové řízení |
28 |
Základní škola Chabařovice, příspěvková organizace |
70944105 |
Výběrové řízení |
29 |
Fakultní základní škola Ústí nad Labem, České mládeže, příspěvková organizace |
44553315 |
Výběrové řízení |
30 |
Základní škola Jiříkov, okres Děčín - příspěvková organizace |
70698490 |
Výběrové řízení |
31 |
Základní škola a Mateřská škola Malečov, příspěvková organizace |
72743760 |
Výběrové řízení |
32 |
Základní škola a Mateřská škola Perštejn, okres Chomutov |
47795603 |
Výběrové řízení |
33 |
Základní škola a Mateřská škola Vilémov, okres Chomutov |
47795620 |
Výběrové řízení |
34 |
Základní škola a mateřská škola Radonice, okres Chomutov |
46790055 |
Výběrové řízení |
35 |
Základní škola a Mateřská škola Křešice, okres Litoměřice, příspěvková organizace |
75003635 |
Výběrové řízení |
36 |
Základní škola a Mateřská škola Děčín XXVII, příspěvková organizace |
72744367 |
Výběrové řízení |
37 |
Základní škola Proboštov, okres Teplice, příspěvková organizace |
65607759 |
Výběrové řízení |
38 |
Základní škola a Mateřská škola, Staňkovice, okres Louny, příspěvková organizace |
62247832 |
Výběrové řízení |
39 |
Základní škola a Mateřská škola Petrovice okres Ústí nad Labem, příspěvková organizace |
70695881 |
Výběrové řízení |
40 |
Základní škola Řehlovice, okres Ústí nad Labem, příspěvková organizace |
72743395 |
Výběrové řízení |
41 |
Základní škola Velké Chvojno 8, příspěvková organizace |
72743450 |
Výběrové řízení |
42 |
Základní škola a Mateřská škola Ludvíkovice, příspěvková organizace |
72742313 |
Výběrové řízení |
43 |
Základní škola a Mateřská škola Dubnice, okres Česká Lípa, příspěvková organizace |
72742631 |
Výběrové řízení |
44 |
Základní škola a Mateřská škola Louka u Litvínova, okres Most |
72743158 |
Výběrové řízení |